"Pieniądza nie należy gonić, trzeba wyjść mu naprzeciw".
Arystoteles Onassis
My właśnie jesteśmy od tego by Ci w tym pomóc...


Kredyty firmowe
Firma z sukcesem, to firma, w której z roku na rok mnożą się pieniądze, a uśmiech zadowolenia nie znika z ust właściciela…
Każdy przedsiębiorca może poczuć się bezgranicznie wolny, gdy posiada na swym koncie odpowiednią gotówkę, a jego firma rozwija skrzydła, ciesząc się płynnością finansową, zwielokrotniając z roku na rok swoje wyniki.
Czasem jednak do pełni potrzebne jest wsparcie finansowe ze strony instytucji bankowych i to naszym zadaniem jest dopasować kredyt do kondycji finansowej firmy w taki sposób, by mogła ona bez niepotrzebnego obciążenia, wypłynąć na szerokie wody…
  • Kredyty odnawialne, tzw. linie kredytowe lub kredyty w rachunku bieżącym nie tylko działają jak bufor bezpieczeństwa, są głównie przeznaczone na bieżące wydatki, także dają możliwość zakupienia większej partii towaru, dzięki czemu firma jest w stanie w szybkim czasie znacznie zwiększyć swoje przychody i dochody.
  • Kredyty ratalne zarówno zabezpieczone nieruchomością lub sprzętem, jak i niezabezpieczone, pozwalają na zainwestowanie w długofalowe przedsięwzięcia lub też umożliwiają konsolidację wszelkich zobowiązań, w celu obniżenia wysokich kosztów kredytowych.
Dla klientów, szukających lepszych rozwiązań przygotowaliśmy konkurencyjne
 propozycje kredytów odnawialnych i obrotowych.


© 2013 nfinajsera.pl
:: ul. Wolności 13N, 42-595 Twardowice (woj. śląskie)
:: kom: 504 153 381 :: biuro@nfinansjera.pl
wykonanie: kotonski.pl